Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP Ink Tank Wireless 415

Kodi i produktit:
233469
EAN:
190781861508
Ngjyra me tanke:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
172.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri HP 415 karakterizohet nga një cilësi e madhe e printimit, dhe ofron printim pa kufij, dhe mundësitë për printim dhe skanimit. Vendosja është me e shpejtë dhe e lehtë, edhe për ata që nuk e kuptojnë teknologjinë. Ju lejon të printoni deri në 8,000 faqe me tonerin me ngjyra HP dhe 6,000 faqe printimi duke përdorur një toner të zi. Kështu, printimi me këtë model do të jetë ekonomik, prandaj është i përshtatshëm për familje. Poashtu, ju mund të printoni dhe skanoni drejtpërdrejt nga celulari juaj. Vetëm instaloni HP Smart dhe lidheni me printer nëpërmjet Wi-Fi. Përveç Wi-Fi, printeri gjithashtu mund të lidhet me një kompjuter nëpërmjet USB 2.0 Hi-Speed.

Printer ka madhësi A4, 1200x1200 për bardhë e zi dhe 4800x1200 për ngjyra. Shpejtësia e printimit bardh e zi është 8 faqe në minutë, ndërsa me ngjyra është 5 faqe në minutë. Skaneri ka një rezolucion prej 1200 DPI. Paketa përmban një toner me deri në 15000 faqe për printim bardhë e zi dhe 8000 faqe për printim me ngjyra. Dimensionet janë 525 x 310 x 158 cm, dhe pesha 4.67 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781861508
Funksione shtesë:
HP ePrint
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
800
Kodi i prodhuesit:
Z4B53A
Konsumi (W):
10
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
23. 3. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Ngjyra me tanke:
Përmasat [mm]:
525 x 310 x 158
Pesha në kg:
4,67
Printim DPI:
4800
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Printime termale inkjet

Bashkangjitja Printer HP Ink Tank Wireless 415 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE