Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i7-9700K

Kodi i produktit:
198262ck
EAN:
CK10000000039043
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
BX80684I79700K
Lansuar:
8. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
449.50 
Ju kurseni : 3.00   (1%)
446.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky procesor ka teknologjinë Turbo Boost 2.0, që përshpejton performancën e procesorit dhe grafikut me ngarkesën maksimale. Në mënyre automatike mundëson që procesorët të funksionojnë më shpejt se frekuenca e operimit kur veprojnë nën kufijtë e fuqisë, të rrymës dhe të temperaturës. Procesori përmban grafikë të integruar Intel UHD Graphics 630, ofron mbështetje nga 4K në 4096 x 2034 @ 60Hz për DisplayPort dhe 4096 x 2034 @ 24Hz për HDMI. Grafika mund të jetë deri në 64 GB memorie, dhe lejon deri në 3 monitorë në të njëjtën kohë, poashtu mbështet DirectX 12. TDP-ja e prodhuesit është 95 wat.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
CK10000000039043
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
BX80684I79700K
Lansuar:
8. 10. 2018
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i lidhjeve (threads):
8
Numri i modelit:
Core i7
Prizë:
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE