Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i7-9700K

Kodi i produktit:
246375
EAN:
5032037141642
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BX80684I79700K
Lansuar:
8. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
299.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky procesor ka teknologjinë Turbo Boost 2.0, që përshpejton performancën e procesorit dhe grafikut me ngarkesën maksimale. Në mënyre automatike mundëson që procesorët të funksionojnë më shpejt se frekuenca e operimit kur veprojnë nën kufijtë e fuqisë, të rrymës dhe të temperaturës. Procesori përmban grafikë të integruar Intel UHD Graphics 630, ofron mbështetje nga 4K në 4096 x 2034 @ 60Hz për DisplayPort dhe 4096 x 2034 @ 24Hz për HDMI. Grafika mund të jetë deri në 64 GB memorie, dhe lejon deri në 3 monitorë në të njëjtën kohë, poashtu mbështet DirectX 12. TDP-ja e prodhuesit është 95 wat.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5032037141642
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BX80684I79700K
Lansuar:
8. 10. 2018
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i lidhjeve (threads):
8
Numri i modelit:
Core i7
Prizë:
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE