Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i9-9900K

Kodi i produktit:
246374
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
454.50 
Ju kurseni : 25.00   (6%)
429.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Intel Core i9-9900K është gjenerata e 9të e procesorëve që i sjell gamerave eksperiencën më të mirë të luajtjes së videolojërave në konfigurimet më të larta.

Procesori është i pajisur me 8 bërthama dhe 16 threads që i mundëson të funksionon nën frekuencat 3.6GHz dhe të arrijë 5.0GHz nëpërmjet TurboBoost, lidhet me pllakën amë nëpërmjet hapësirës LGA 1151, ofron mbështetje për memorie RAM të llojit DDR4 me frekuenca 2666 MHz dhe PCI-Express 3.0 si dhe harxhon 95 watt rrymë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Procesor Intel Core i9-9900K edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE