Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer GM832, i bardhë

Kodi i produktit:
263783
Altoparlantë:
Llambë:
240
Trashësia mm:
258
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

875.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kthejeni shtëpinë tuaj në një kinema të vërtetë përmes këtij projektori cilësor. Është i përshtatshëm për, TV, filma e gaming, meqë ofron imazhe me rezolucion 3840 x 2160 (UHD) me ndriçim 3500 dhe kontrast 10000: 1, si dhe me raport shikimi 16:9. Ky projektor mund të operoj deri në 15000 orë në modalitetin ExtremEco, po ashtu ka hapsirë për këta konektorë: HDMI, HDMI 2.0 (MHL), VGA, USB, USB mini-B, si dhe mbështet teknologjitë ColorBoost II +, ColorSafe II. Produkti vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
9.8
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
4713883700603
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
343
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
4000
Kodi:
MR.JQK11.00E
Kontrast 1:
10000
Lansuar:
26. 6. 2019
Lartësia mm:
124,6
Llambë:
240
Ndriçimi ANSI lumens:
3500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
4
Portet dalëse:
Audio, USB (5V)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
3840 x 2160 (UHD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
258
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Acer GM832 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE