Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma EH461

Kodi i produktit:
261482
Altoparlantë:
Llambë:
285
Trashësia [mm]:
216
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1359.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 113.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori OptomaEH461 DLP është i dizajnuar që të iu jap prezantime kualitative me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 piksel dhe me raport 16:9. Ky projektor me wireless iu mundëson përdorimin deri në 1.23 metra distancë. Imazhet mund të shfaqen edhe në dritën e diellit falë ndriçimit standard prej 5000 lumena dhe raport kontrast prej 2000:1. Llamba zgjatë deri në 2500 orë. Projektori posedon USB-A, port hyrës S-Video, VGA, LAN, 2 x HDMI dhe altoparlant 10W. Dimensionet e projektorit janë 345 x 216 x 109 mm, kurse pesha 2.95 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
5.63
Distanca minimale e projektimit (m):
1.23
EAN:
5055387660250
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
109
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
3500
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
2500
Kodi:
E1P1D0YWE1Z1
Komandë:
Lansuar:
24. 5. 2019
Lartësia [mm]:
345
Llambë:
285
Lloji i projektorit:
3D
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
5000
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit [inç]:
208,5
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, USB-A, VGA (D-SUB)
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
216
Varje në mur:

Bashkangjitja Projektor Optoma EH461 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE