Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Hyundai PR 100

Kodi i produktit:
138052
EAN:
8592417010182
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR100
Marrës:
AM, FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse iu pëlqejnë gjërat që kanë stil retro, atëherë do t'iu pëlqejë kjo radio Hyundai PR 100. Ajo është e thjeshtë për tu përdorur dhe mund të shërbejë edhe si pjesë dekoruese për shtëpinë tuaj. Kjo radio ka frekuencë të gjerë dhe një altoparlant me fuqi 1 W RMS. Ajo gijthashtu është e pajisur me stacion FM / AM për dëgjim të radios. Ka një port për lidhje me kufje dhe një port AUX për lidhjen me MP apo telefona. Pajisja furnizohet nga një prizë standarde 230V ose përmes baterive 4 x R14. Ka peshë prej 620 g dhe dimensione 250 x 170 x 75 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417010182
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUPR100
Marrës:
AM, FM
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
250 x 210 x 70
Pesha [kg]:
0,6
Prodhuesi:
Hyundai
Slot për bateri:
4x C (UM2 / LR14)
Teknologjia:
AUX (hyrëse), port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Hyundai PR 100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE