Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus SteelSeries Rival 110 Matte Black

Kodi i produktit:
924953steel
EAN:
Lojë:
Trashësia mm:
120,6
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SteelSeries është e njohur në gjithë botën si prodhues i aksesorieve me kualitet të lartë për gaming dhe kësaj rradhe vjen me mausin për gamera Rival 110!

Mausi Rival 110 është i pajisur me butona super kualitativ që garantojnë jetëgjatësi deri në 30 milion klikime. Dizajni ergonomik për dorën e djathtë siguron ekuilibër dhe shpejtësi në të gjitha mënyrat e mbajtjes, duke sjellur kështu rehati dhe kontroll të jashtëzakonshëm!

Si pjesë përbërëse ka 6 butona, senzorë optik me precizitet TrueMovie1 me rezolucion deri në 7200 CPI si dhe mbështet spektrin RGB. Me mausin Rival 110 ju nuk do ta njihni ndjenjën e disfatës por vetëm të triumfit!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia mm:
68
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi:
62466
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
27. 9. 2017
Lartësia mm:
38,1
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
SteelSeries TrueMove1
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
7 200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
87,5
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
120,6
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE