Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rollei Sportsline 80, 10051

Kodi i produktit:
166667
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Lloji i senzorit:
CMOS
Video incizues:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
8
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Historia e kompanise Rollei filloi me 1920. Produktet e kesaj kompanie jane shume te njohura dhe te pelqyera nga te gjitha vendet evropiane. Kamera rezistente ndaj ujit me cmim te volitshem eshte shume zbavitese dhe e lehte per perdorim. Kjo kamere ofron xhirime HD ne formatin 1920x1080 piksel per 15 imazhe ne sekond me ane te sensorit te ndjeshem 8 megapiksel CMOS. Edhe ne kushtet me te keqija kualiteti i fotografis sigurohet permes lensit F2.8. Kamera eshte e pajisur me mikrofon, USB lidhese 2.0 dhe ekran LCD 2,4 incesh. Ka poashtu hapesiren per karten memorike deri ne 32 gigabajt. Bateria e saj rimbushet dhe ka kapacitet 800mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
2,8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,4
EAN:
4048805100514
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
5,3
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5,3
Kodi i prodhuesit:
10051
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MMC, SD, SDHC
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat [H x W mm]:
101 x 64 x 23
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
135
Prodhuesi:
Rollei
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
8
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
8

Bashkangjitja Rollei Sportsline 80 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE