Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip i orës GARMIN për Fenix 5X dhe Fenix 3 QuickFit™ 26, e verdhë

Kodi i produktit:
239099
EAN:
7537591669918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-01

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Garmin sjell rripin e silikonit të përshtatur për Fenix 5X dhe Fenix 3. Aksesori ka 26 mm trashësi dhe vjen me ngjyrë të verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7537591669918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GARMIN Fenix 3, GARMIN Fenix 5X
I përdorshëm me markat:
GARMIN
Kodi i prodhuesit:
010-12517-01
Lansuar:
27. 6. 2018
Ngjyra:
E verdhë
Prodhuesi:
GARMIN
Ueb-i i prodhuesit:
Garmin.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE