Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për GoPro + kapëse

Kodi i produktit:
146749
EAN:
8182790108004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACHOM-001
Lloji i mbajtësit:
Për kokë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rripi mbajtës për GoPro rreth kokës është e dizajnuar për të gjitha kamerat GoPro. Përveç mbajtëses vjen edhe kapësja e cila ju mundëson të kapni kamerën tuaj në pjesën e prapme të kapelës, 3-10 mm trashësi. Kapësja përkrah këto lloje të GoPro: Hero, Hero2, Hero3 dhe Hero3 +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790108004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACHOM-001
Lloji i mbajtësit:
Për kokë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE