Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë e memories ADATA SDXC Premier One 64GB 290/260MB/s UHS-II U3

Kodi i produktit:
215976
EAN:
4712366968714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUII3CL10-C
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 
Ju kurseni : 12.00   (12%)
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SD kartela e memories ADATA SDXC Premier One është kartë e kapacitet të lartë (64 GB) dhe shpejtësisë së lartë ( 290 / 260MB / s).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366968714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUII3CL10-C
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartë e memories ADATA SDXC Premier One 64GB 290/260MB/s UHS-II U3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE