Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories ADATA SDXC Premier One 64GB 290/260MB/s UHS-II U3

Kodi i produktit:
215976
EAN:
4712366968714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUII3CL10-C
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 
Ju kurseni : 29.00   (30%)
68.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SD kartela e memories ADATA SDXC Premier One është kartë e kapacitet të lartë (64 GB) dhe shpejtësisë së lartë ( 290 / 260MB / s).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366968714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUII3CL10-C
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE