Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Senzor(zile) për hapjen dhe mbylljen e derës Honeywell DC311E + HS3MAG1E

Kodi i produktit:
239048
EAN:
8594158694843
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC311E+HS3MAG1E
Lansuar:
26. 6. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Honeywell DC311E është zile e derës me lidhje pa kabllo (wireless) me kualitet të lartë të përcjelljes së zërit. Pos kësaj, pajisja është ndërtuar me rezistencë ndaj ujit gjë që e bënë të përsosur për vendosjen e saj në ambiente të hapura si garazha. Zilja funksionon në distancë deri në 150 metra, ka volum 80dB që i mundëson të dëgjohet deri në 60 metra largësi, është pajisur me baterinë me jetëgjatësi deri në 2 vjet dhe mund të lidhet me sistemin Honeywell ActivLink. Pos kësaj, në pako me të vjen dhe butoni wireless me frekuencë 868MHz që ju mundëson të kontrolloni zilën deri në 200 metra distancë dhe senzorin magnetik të kontaktit HS3MAG1E që mund të funksionoj në distancë deri në 200 metra dhe merr rrymë nga 1 bateri të llojit CR2032 me 3 voltazh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158694843
Fokus:
Zile
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DC311E+HS3MAG1E
Lansuar:
26. 6. 2018

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE