Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set sigurie IMMAX Neo SMART

Kodi i produktit:
259997
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957070448
Fokusi:
Set sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
07044L

Si të porosisim në Gjirafa50?

225.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i sigurisë IMMAX Neo SMART është një set i shkëlqyer për sigurimin e qasjes tuaj të largët në shtëpi. Pajisjet individuale komunikojnë me njëra-tjetrën në protokollin Zigbee 3.0 dhe ju mund t'i menaxhoni lehtësisht ato me aplikacionin celular Immax NEO. Ju keni njohuri të plotë për atë që po ndodh në shtëpinë tuaj me qindra kilometra larg. Sa herë që dikush të futet në mungesë tuaj, sistemi do t'ju informojë menjëherë. Sistemi mund të përfshijë gjithashtu një kamerë Smart Home që ju lejon të shihni dhe regjistroni imazhet e pronës suaj. Seti përfshin njësinë qendrore, senzorin e lëvizjes, 2 senzorë magnetikë për dritare dhe dyer, telekomandë të madhe dhe një telekomandë më të vogël me një vrimë për vendosje në varësen e çelësave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592957070448
Fokusi:
Set sigurie
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
07044L
Lansuar më:
27. 4. 2019
Prodhuesi:
IMMAX
Protokoll:
Zigbee

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE