71.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96€ në muaj  

214747
1 artikuj
+

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,7
Lidhës audio:
Po
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Numri i hapësirave për karta:
7
Pa energji:
Po
Pajisje speciale:
Bulonë për instalim, menaxhues kabllosh, ballore me rrjetë për ajrosje, filtër për pluhur, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Po
Prodhuesi:
Sharkoon
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
USB 3.0:
Po
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera