Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit me drita LED, 70 cm

Kodi i produktit:
209592
Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
RGB
EAN:
041898013154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e shiritit cm:
70

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 4.10   (21%)
15.40 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.28 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED është i përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 16 lloje ngjyrash, 5 nuanca të së bardhës dhe 5 nivele ndriçimi të ndryshme duke ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi. Shiriti ngjitës LED vjen me gjatësi 70 cm (por që mund të shkurtohet shumë lehtë), mban 21 drita RGB LED 5050 dhe furnizohet me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Jetëgjatësi e këtij shiriti arrinë deri në 30.000 orë. I gjithë komandimi i shiriti bëhet përmes komandës së integruar në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
RGB
EAN:
041898013154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e shiritit cm:
70
Lidhës:
USB
Mënyra e vendosjes:
Ngjitëse
Numri i dritave LED:
21
Sinkronizim të RGB:
Kontroller me kabllo
Voltazhi V:
5
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE