Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shirit ngjitës OPTY me drita LED, RGB, 50 cm

Kodi i produktit:
209591
Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
RGB
EAN:
0801192416248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e shiritit cm:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED është i përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 15 lloje ngjyrash, 5 nuanca të së bardhës dhe 5 nivele ndriçimi të ndryshme duke ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi. Shiriti ngjitës LED vjen me gjatësi 50cm (por që mund të shkurtohet shumë lehtë), mban 15 drita RGB LED 5050 dhe furnizohet me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Shiriti është i papërshkueshëm nga uji dhe ka jetëgjatësi deri në 30.000 orë. I gjithë komandimi i shiritit bëhet përmes komandës së integruar në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
RGB
EAN:
0801192416248
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e shiritit cm:
50
Kodi:
OPTY 50S
Lansuar:
10 Mars 2017
Lidhës:
USB
Mënyra e vendosjes:
Ngjitëse
Numri i dritave LED:
15
Sinkronizim të RGB:
Kontroller me kabllo
Voltazhi V:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE