Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shiriti NZXT HUE+ LED 30cm +dy kabllo 30cm dhe 10cm

Kodi i produktit:
216304
EAN:
13232213212132121312312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC-HPL03-10
Prodhuesi:
NZXT
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NZXT është krijuesi I shiritave HUE+ LED me gjatësi 30cm, ku secili ka 10 drita RBG LED.Në pako përfshihen edhe dy kabllo zgjatëse me gjatësi 30 cm dhe 10 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
13232213212132121312312
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC-HPL03-10
Prodhuesi:
NZXT
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE