Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shkop për selfie GoGEN 4, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
178404
EAN:
8592417054780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
200
Kodi i prodhuesit:
GOGBTSELFIE4G
Lartësia [mm]:
450

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi për selfie GoGEN 4 është një monopod teleskopik për bërjen e fotove. Është ideal për bërjen e fotove nga telefoni juaj i mençur, kamera dhe pajisjet tjera të ngjashme. Kjo pajisje ka një shkop që zgjatet dhe një port USB. Gjatësia që mund të marrë ky shkop shkon prej 29 deri në 117 cm. Falë peshës së lehtë ju mund ta mbani atë me vete ngado që shkoni. Për të siguruar telefonin tuaj, ky shkop për selfie ka edhe pjesën për fiksim të pajisjes. Ngarkesa që mund të mbajë ky shkop është 1,000 g, kurse gjerësia e pajisjes është 55-80 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417054780
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
200
Kodi i prodhuesit:
GOGBTSELFIE4G
Lartësia [mm]:
450
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Celularë, video kamerë
Pesha [kg]:
0,36
Prodhuesi:
GoGen
Trashësia [mm]:
170

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE