Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkopi teleskopik GoPro El Grande për Go Pro

Kodi i produktit:
211879
EAN:
818279016222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AGXTS-001
Lloji i mbajtësit:
Për dorë

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkopi teleskopik GoPro El Grande iu ofron kënde të reja të inçizimit për aventurat e juaja në çfarëdo ambienti. Shkopi ka gjatësi 97 cm dhe mund të zvogëlohet deri në 38 cm për mbajtje më të lehtë, është e përshtatur për të gjitha kamerat GoPro dhe Karma Grip dhe mund të përdoret në të dyja duart pa problem.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
818279016222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
AGXTS-001
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE