Shtëpizë HP Pavilion 690-0007nc, Intel Core i5 8400, DDR4 8GB, HDD 1TB, GTX 1050, zezë

Kodi i produktit:
238208
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
675.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP Pavilion Gaming 690 është e pajisur me një procesor 6-bërthamor Intel Core i5-8400, i cili operon me frekuencë 2.8 GHz e deri në 4 GHz në modalitetin TurboBoost dhe është i pajisur me 8 GB memorie DDR4 (1 modul / 2 slote). Të dhënat vizuele përpunohen nga kartela grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me 2 GB memorie të llojit GDDR5. Për të dhënat, aplikacionet dhe sistemin ka hard disk 1 TB HDD. Poashtu ka disk optik DVD ± RW. Ka shumë opsione për të lidhur me pajisje të tjera, duke përfshirë 1x USB Type-C, 6x USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 2x USB 2.0, port audio, DisplayPort, DVI, HDMI, port të kartës së memories dhe Gigabit Ethernet. Poashtu ka teknologjitë si WiFi ac dhe Bluetooth. Kompjuteri ka sistemin operativ Windows 10 Home dhe vjen me tastierë USB dhe maus.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
EAN:
192545851206
Energjia elektrike maksimale [W]:
180
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
170
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050
Kodi i prodhuesit:
4MG96EA
Lansuar:
16. 6. 2018
Lartësia [mm]:
338
Lexues i kartave të memories:
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Pesha [kg]:
5.15
Prodhuesi:
HP
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
277
USB-C:

Bashkangjitja Shtëpizë HP Pavilion 690-0007nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE