Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Navis RGB 240

Kodi i produktit:
252583
Drita e pasme:
Po (RGB)
Përmasat e pompës (mm):
75 x 75 x 45
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SilentiumPC është një ftohje e lëngët e re e të gjitha në një CPU, një seri Navis RGB. E disponueshme në tre madhësi 120/240/280 radiator, coolers përqëndrohen në cilësinë, besueshmërinë dhe performancën, duke përfshirë ndriçimin diskrete RGB.

Është një ftohje e lëngshme e të gjitha-në-një që është mbledhur tashmë dhe e mbushur me lëng. Përfshin 2 Sigma HP RGB 120 mm ventilator për heqjen e nxehtësisë nga radiatori. Për instalim të lehtë, ajo ka një elastike të qëndrueshme me një gjatësi prej 380 mm. Ofron një shpejtësi prej 800 - 2300/2500 RPM ± 10% (ventilues/ pompë). Është në përputhje me bazat: Intel 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011 / 2011-3 / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Përfshin shoferin Nano RGB dhe Pactum-PT-2 paste për ngrohje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5903018660431
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SPC219
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
54
Lidhës:
4pin + 4pin (RGB), SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Përmasat e pompës (mm):
75 x 75 x 45
Përmasat [mm]:
275 x 120 x 54
Pesha (g):
1 725
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2300
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
350

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Navis RGB 240 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE