Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stabilizues për telefon Xiaomi Mi, i zi

Kodi i produktit:
236725
EAN:
6934177700583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Action 4K
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
17241

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiamo MI përdor teknologjinë CNC dhe materiale të aluminit për të rritur fortësinë dhe stabilitetin e mbajtëses. Falë këtij stabilizatori, ju merrni imazhe të qëndrueshme edhe gjatë kohës që jeni në lëvizje. Mos e kufizoni veten në shëtitje, hipur mbi kalë dhe aktivitete të tjera. Mi Action Camera ju mundëson marrjen e fotove vertikale, varur në mur, etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6934177700583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Xiaomi Mi Action 4K
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
17241
Lansuar:
18. 5. 2018
Lloji i mbajtësit:
Manual, stabilizues
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE