Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet për lexim PocketBook 614+ Basic 3, i zi

Kodi i produktit:
216532
EAN:
7640152094408
Formatet e mbështetura:
ACSM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 300

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tableti për lexim PocketBook 614 Bacis 3 iu mundëson të shijoni në maksimum leximin e librave tuaj të preferuar, ngjashëm sikur versionet e tyre të printuara. Falë dimensioneve shumë kompakte dhe peshës së lehtë ky tablet do të bëhet shoqëruesi juaj i preferuar për udhëtime.

PocketBook 614 Basic 3 është i pajisur me ekran E-ink HD me madhësi prej 6" dhe ofron pamje me rezolucion të jashtëzakonshëm prej 800 x 600 piksel. Ky tablet ka kapacitet prej 8 GB me mundësi zgjerimi deri në 32 GB, përmban bateri Li-lon me kapacitet prej 1300 mAh dhe ka dimensione prej 174.4 × 114.6 × 8.3 mm me peshë prej 170 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094408
Formatet e mbështetura:
ACSM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TCR, TXT
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 300
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
4 096
Kodi i prodhuesit:
PB614W-2-E-WW
Lartësia [mm]:
8,3
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
170
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
174,4
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:

Bashkangjitja Tablet për lexim PocketBook 614+ Basic 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE