Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Corsair Gaming K70 MK.2, US

Kodi i produktit:
239367
Besueshmëria:
97 %
Ndriçim i pasëm:
Trashësia mm:
166
Teknologjia:
USB-A
Tasti Shift:
I gjatë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
8435910609814
Enter:
Horizontale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
438
Kodi:
CH-9109010-NA
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
4. 7. 2018
Lartësia mm:
39
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, Mekanik
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pajisje speciale:
Taste të multimedias, USB Hub
Pesha g:
1250
Prodhuesi:
Corsair
Renditjashfaqja:
US
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
166
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë Corsair Gaming K70 MK.2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE