Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Marvo K616, CZ

Kodi i produktit:
251383
EAN:
6932391918876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Kodi:
K616 CZ
Lansuar:
21. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera i ofron përdoruesve të saj një dizajn të hollë dhe elegant dhe me ndriçim të pasëm me tri ngjyra që e bën këtë tastierë edhe më tërheqëse. Tastiera ofron butonin 19 rollover anti-ghost që siguron përgjigjen maksimale për veprime intensive dhe përpikmëri të lartë gjatë kohës kur luani. Kjo tastierë është e papërshkueshme nga uji për të garantuar një jetë më të gjatë shërbimi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6932391918876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Kodi:
K616 CZ
Lansuar:
21. 12. 2018
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Prodhuesi:
Marvo
Renditjashfaqja:
CZ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE