Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Gamdias Hermes M1

Kodi i produktit:
928836GD
Besueshmëria:
100 %
Ndriçim i pasëm:
Teknologjia:
USB-A
Rollover:
21-key
Renditjashfaqja:
CZ, SK

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 10.00   (14%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastiera GAMDIAS Hermes M1 është projektuar veçanërisht për lojërat më sfiduese. Ajo është e pajisur me sensorë mekanikë GAMDIAS, një dizajn të bukur dhe të qëndrueshëm, si dhe ndriçim neoni. Posedon një pllakë prej alumini të mbështjellur me ngjyrë të zezë që duart tuaja të ndihen sa më rehat. Tastiera ka memorie të integruar prej 256 Kb. Dimensionet e saj janë: 448 x 37 x 157 mm ndërsa pesha: 1.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4712960130807
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Gjerësia mm:
370
Kodi:
4712960132160
Lansuar:
8. 12. 2018
Lartësia mm:
30
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Mekanike, TTC Brown
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Pesha g:
675
Prodhuesi:
GAMDIAS
Renditjashfaqja:
CZ, SK
Rollover:
21-key
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
140
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE