Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Gamdias Hermes M1

Kodi i produktit:
928836GD
Besueshmëria:
100 %
Ndriçim i pasëm:
Teknologjia:
USB-A
Rollover:
21-key
Renditjashfaqja:
CZ, SK

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 20.12   (29%)
49.38 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tastiera GAMDIAS Hermes M1 është projektuar veçanërisht për lojërat më sfiduese. Ajo është e pajisur me sensorë mekanikë GAMDIAS, një dizajn të bukur dhe të qëndrueshëm, si dhe ndriçim neoni. Posedon një pllakë prej alumini të mbështjellur me ngjyrë të zezë që duart tuaja të ndihen sa më rehat. Tastiera ka memorie të integruar prej 256 Kb. Dimensionet e saj janë: 448 x 37 x 157 mm ndërsa pesha: 1.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
4712960130807
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.5
Gjerësia mm:
370
Kodi:
4712960132160
Lansuar:
8. 12. 2018
Lartësia mm:
30
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Mekanike, TTC Brown
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Shumëngjyrëshe
Pesha g:
675
Prodhuesi:
GAMDIAS
Renditjashfaqja:
CZ, SK
Rollover:
21-key
Teknologjia:
USB-A
Trashësia mm:
140
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE