Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë GIGABYTE AORUS K9 Optical, e zezë, US

Kodi i produktit:
235585
EAN:
4719331550547
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US
Prodhuesi:
GIGABYTE

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Harrojeni tastierat e zakonshëm mekanike, tani keni Gigabyte AORUS K9 tastierën me çelësa optik Flaret që janë më të shpejtë dhe më të qëndrueshem se ato tradicionale mekanike. AORUS K9 Optical përdor këtë teknologji për të krijuar një tastierë profesionale dhe shumë të qëndrueshme të lojrave që funksionon pa probleme pavarësisht nga loja juaj e preferuar. Pamja e qartë dhe jo shqetësuese nënvizon aftësitë e jashtëzakonshme të kësaj paisje periferike, e cila do të provojë vlerën e saj madje edhe në konkurse programuese. Tastiera optike profesionale e lojrave Gigabyte AORUS K9 me Flaretech Red Switche optik, ka jetëgjatësi deri në 100 milionë klikime. Mbështetje periferike me teknologjinë N-Key Rollover. Programohet me AORUS Engine, kontroll multimedial dhe backlighting. Posedon 16.7 milion ngjyra të personalizuara, meaxhues të kabllove, kabllo me gjatësi 2m dhe port USB 2.0. Dimensionet e tastierës janë 439 x 140 x 37 mm, pesha 1180 g, kurse ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331550547
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
439
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
GK-AORUS K9 Optical
Lartësia [mm]:
37
Lloji i tastierës:
Flaretech Red
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 951
Prodhuesi:
GIGABYTE
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
140

Bashkangjitja Tastierë GIGABYTE AORUS K9 Optical edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE