Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë MSI VIGOR GK50 LOW PROFILE - US

Kodi i produktit:
804134msi
Besueshmëria:
100 %
Lojë:
Trashësia mm:
141
Tasti Shift:
I gjatë
Rollover:
N-key

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 
Ju kurseni : 25.00   (24%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një tastierë shumë kualitative nga kompania e njohur MSI. Ky produkt vjen me një qëndrueshmëri të lartë dhe po ashtu me një mori karakteristikash nga më të ndryshmet. Dallohet me nricim RGB dhe po ashtu me dimensione prej 435 x 34 x 141 si edhe me peshë relative prej vetëm 700 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuterë
EAN:
4719072670528
Enter:
Një linjë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
435
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
S11-04CS210-GA7
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
11. 11. 2019
Lartësia mm:
34
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Kailh LP, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pajisje speciale:
Mjet për largimin e tasteve
Pesha g:
700
Prodhuesi:
MSI
Renditjashfaqja:
CZ, SK
Rollover:
N-key
Tasti Shift:
I gjatë
Trashësia mm:
141
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE