Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë Razer BlackWidow Elite, Razer Orange, e zezë, US

Kodi i produktit:
244613
Dizajnuar për:
Pocítace
EAN:
8886419344735
Enter:
Jednorádkový
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

177.50 
Ju kurseni : 54.00   (30%)
123.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Pocítace
EAN:
8886419344735
Enter:
Jednorádkový
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Tasti Shift:
Dlouhý

Bashkangjitja Tastierë Razer BlackWidow Elite edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE