Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon celular Nokia 230, Dual Sim, i zi

Kodi i produktit:
237399
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
2.8
Trashësia [mm]:
10,9
Standardet e celularit:
GSM
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 11.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nokia 230 Dual SIM është e pajisur me një ekran të qartë me 2.8 "LCD me një rezolucion prej 240 x 320 piksela dhe memorie të telefonit e cila mund të rritet deri në 32GB duke përdorur një karta të memories microSD.

Ky telefon kap imazhe realistike me anë të kamerës së pasme me 2 megapiksela. Për të dëgjuar muzikë telefoni është i pajisur me port 3.5 mm dhe ka një port standarde microUSB.

Mbështet frekuencat 900/1800 MHz. Poashtu mund të insertohen 2 SIM kartela dhe ka teknologjinë wireless Bluetooth 3.0 për lidhjen me kufje apo altoparlant të ndryshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
53,4
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
648
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1200
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
23
Lansuar:
1. 6. 2018
Lartësia [mm]:
124,6
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Klasik
Madhësia e ekranit [inç]:
2.8
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
91,8
Prodhuesi:
Nokia
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
320 x 240 (QVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
2
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM
Trashësia [mm]:
10,9
Ueb-i i prodhuesit:
Nokia.com

Bashkangjitja Telefon celular Nokia 230 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE