Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 70UM7100PLA - 70" (177cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
262005
Audio optike:
Prodhuesi:
LG
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

819.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG 70UM7100PLA është televizor që do ju sjell nivele të reja të eksperiencës së pamjeve të bukura dhe zërit kumbues nga filmat tuaj të preferuar.

Aksesori është i pajisur me ekranin me madhësi 70" (177cm) që mban rezolucion 4K prej 3840 x 2160 piksela me mbështetje për teknologjitë HDR 10 në mënyrë që të keni imazhet më të pastërta të mundshme. Pos kësaj, televizori mban altoparlant me fuqi 20W që mbështesin teknologjinë DTS Decoder për zë kristal të pastër.

Televizori vjen me mundësinë për të lidhur maus dhe tastierë pa kabllo, ofron mbështetje për teknologjinë Bluetooth v5.0 si dhe mbështet standardin VESA 600 x 400.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
70
Diagonalja e ekranit cm:
177
DLNA:
EAN:
8806098340941
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 578
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
1600
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
70UM7100PLA
Konsumi vjetor kWh:
245
Konsumi W:
177
LAN:
Lansuar:
6. 6. 2019
Lartësia mm:
984
Lartësia pa mbajtëse mm:
913
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100, 200 x 200
Pesha kg:
31,4
Prodhuesi:
LG
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia mm:
299
Trashësia pa mbajtëse mm:
91,1
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:

Bashkangjitja Televizor LG 70UM7100PLA - 70" (177cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE