Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 55PUS6704 - 55" (139cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
262240
EAN:
8718863018828
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

626.50 
Ju kurseni : 157.00   (25%)
469.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizor me dizajn elegant dhe performancë të lartë, i cili do të shndrroj shtëpinë tuaj në një kinema të vërtetë. Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 55" (139 cm) SMART me rezolucion 4K UHD. Mbështet edhe teknologjitë, Dolby Vision, Ambilight dhe HDR10+. Ka altoparlantë me fuqi 20 W që për më tepër mbështesin teknologjinë Dolby Atmos, ofron lidhje me Wi-Fi, HbbTV, HDMI, audio jack, USB, mundësi shfletimi në internet, ka procesor Quad Core si dhe ka këta lloj marrësish: C / T / T2 / S / S2. Klasa e energjisë A+.

Me teknologjinë Ambilight, ekrani juaj i televizorit do të duket më i madh se sa është në të vërtetë, me një gamë të dritave të zgjuara LED në skajet e televizorit që hedhin ngjyra në kohë reale rreth televizorit në mur dhe në dhomë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718863018828
Prodhuesi:
Philips

Bashkangjitja Televizor Philips 55PUS6704 - 55" (139cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE