Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Philips 55PUS8303 - 55" (139cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
233294
Audio optike:
Prodhuesi:
Philips
Lartësia mm:
758,8
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
939.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 78.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizor 55'' Philips 55PUS8303 Karakteristikat e klasit të parë, teknologjia dhe dizajni - të gjitha i gjeni në televizorin Philips ultra të hollë. Ky është një TV 55 "me të cilin mund të shijoni shfaqjet dhe filmat tuaj të preferuar në rezolucion të shkëlqyeshëm 4K. Përveç një imazhi të detajizuar, do të vlerësoni gjithashtu edhe zërin e shkëlqyer dhe gamën e gjerë të opsioneve argëtuese. Vetitë kryesore 55 "SMART TV me rezolucion 4K UHD 3840 x 2160 px Image / Display: P5 Perfect Picture Engine, teknologji Micro Dimming Pro. Teknologji Ambilight në të tre anët. Funksioni i rregullimit të ngjyrave, indeksi 2900 i cilësisë së imazhit. Sistemi Operativ Android Nougat. Kapaciteti i memories 16 GB. Procesor Quad Core. Fuqia dalëse e zërit 25W. Karakteristikat e zërimit: teknologjia e Tripple Ring, përmirësim i zërit me Sound Clear, Sound Smart, tuner DTS-HD i tipit C / T / T2 / S / S2 Udhëzues EPG për 8 ditë, teletext etj. Karakteristikat Smart: MultiRoom Client dhe Server, HbbTV, ndërprerje e transmetimit televiziv, ngarkim në USB, video online, web browser, YouTube. klasa A e energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
139
Distanca e rekomanduar për shikim m:
DLNA:
EAN:
8718863015193
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve W:
25
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 234,8
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2900
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
55PUS8303/12
Konsumi W:
90
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
24. 3. 2018
Lartësia mm:
758,8
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 200
Pesha kg:
22.1
Prodhuesi:
Philips
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
Ambilight, HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia mm:
251,4
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE