Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE55TU7092 - 55” (138 cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
315345
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

704.50 
Ju kurseni : 205.00   (29%)
499.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE55TU7092 vjen me ekran 55” (138 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 pikselë. Posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Samsung mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Samsung ka dy porte HDMI, porte USB, CI, LAN, dhe port audio për kufje.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
138
DLNA:
EAN:
8806090367519
EPG:
Frekuencë Hz:
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 230,5
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
UE55TU7092UXXH
Konsumi kWh1000h:
103
Konsumi në HDR kWh1000h:
130mm
LAN:
Lansuar:
14. 4. 2021
Lartësia mm:
782,8
Lartësia pa mbajtëse mm:
707,2
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha kg:
14.2
Pesha pa mbajtëse kg:
13.9
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi Operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (chytrá)
Trashësia mm:
250,2
Trashësia pa mbajtëse mm:
59.5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE