Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE55TU7092 - 55” (138 cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
315345
Audio optike:
Spotřeba kWh1000h:
103
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

609.50 
Ju kurseni : 110.00   (18%)
499.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE55TU7092 vjen me ekran 55” (138 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 pikselë. Posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Samsung mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Samsung ka dy porte HDMI, porte USB, CI, LAN, dhe port audio për kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
138
DLNA:
EAN:
8806090367519
EPG:
Frekuencë Hz:
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 230,5
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
UE55TU7092UXXH
LAN:
Lartësia mm:
782,8
Lartësia pa mbajtëse mm:
707,2
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Nativní rozlišení:
3840 x 2160 (4K UHD)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha kg:
14.2
Pesha pa mbajtëse kg:
13.9
Prodhuesi:
Samsung
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi Operativ:
Tizen
Spotřeba kWh1000h:
103
Spotřeba při HDR kWh1000h:
130mm
Teknologjia e TV:
HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (chytrá)
Trashësia mm:
250,2
Trashësia pa mbajtëse mm:
59.5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
Vnabídce od:
14. 4. 2021
Výkon reproduktorů W:
20
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE