Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sharp LC-65UI7552 - 65' (164cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
251026
Audio optike:
Prodhuesi:
Sharp
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

728.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizior vjen me një mori karakteristikash të klasit të parë për të siguruar që të kënaqeni me filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara. 4K Ultra HD ka katër herë rezolucionin e një televizori të rregullt Full HD me ngjyra të sakta dhe reale. Një televizor me këtë rezolucion ka një pamje të detajuar dhe të përsosur që ju duket sikur po shikoni nga dritarja në vend që të shikoni televizorin. Televiziori gjithashtu ka një port USB për lidhjen e një hard drive ose një flash drive në të cilin mund të regjistroni filma me PVR ready. Ai ka një modul të integruar Wi-Fi që ju lejon të lidhni SMART TV tuaj me internet pa kabllot e panevojshme. Me funksionalitetin DLNA, mund të lidhni televizorin tuaj me pajisje të tjera të aktivizuara me DLNA. Gjithashtu, ai është i pajisur me një sistem audio të dizajnuar nga Harman / Kardon, që i jep televiziorit një sistem audio luksoz. Harman / Kardon me cilësi të lartë në lidhje me Sharp ju sjell eksperiencën përfundimtare të kinemasë deri në shtëpinë tuaj. Ky televizior është një investim i madh në të ardhmen me sintonizuesin HEVC 265 T2, kështu që do të jeni gati për të ndryshuar transmetimin DVBT në DVB T2 nga HEVC 265. Në të ardhmen, nuk do të keni nevojë të ndryshoni televizorin ose të bëni një tuner të ri. Përveç DVB T2, televizori është i pajisur me një sinjal satelitor DVB S2 për ata që marrin sinjalin satelitor. Ky televizior 65 "LED SMART TV ka rezolucion UHD 3,865 x 2,160 piksel me një diagonale prej 164 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Diagonalja e ekranit [cm]:
164
DLNA:
EAN:
4974019963709
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
LC-65UI7552
Konsumi [W]:
118
Kontrast [:1]:
1000000
Lansuar:
11. 12. 201814. 12. 2018
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 300
Prodhuesi:
Sharp
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
AQUOS NET
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE