Televizion Sony KD-55XF7005. 55", 4K UHD, 10 W + 10 W

Kodi i produktit:
240475
CI:
Prodhuesi:
Sony
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

846.50
814.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.88 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Ky televizion 4K ju ofron një numër të teknologjive të fuqishme që sjellin performancë të lartë, foto dhe zë të përkryer, por gjithashtu ofron edhe argëtim për ju. Televizioni Sony vie me diagonale 55" ndërsa diagonalja e ekranit vie me 139 cm, dhe rezolucion 4K UHD 3840 x 2160 piksela. Fotografia mbështetet në HDR10, HLG, ndërsa qartësia me teknologjinë X-Reality PRO, ndërsa rritja e kontrastit me zgjerimin dinamik te kontrastit. Poashtu ky televizion mbështet Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4, ClearAudio, OS Linux. EPG. Televizioni vie me fuqi 10 W + 10 W dhe me teknologji S-Force Front Surround. Televizioni ofron mbështetje për regjistrimin e USB HDD. Lloji i sintonizuesit DVB-C / T / T2 / S / S2. Klasa e Energjisë A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.9
EAN:
4548736077454
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 242
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
KD55XF7005BAEP
Konsumi [W]:
111
LAN:
Lansuar:
25. 7. 2018
Lartësia [mm]:
784
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Panel i çertifikuar UHD:
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
17,4
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Linux
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
356
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizion Sony KD-55XF7005. 55" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE