Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor TCL 50DP600 50" (127cm), 4K UHD, zi

Kodi i produktit:
757720kom
Altoparlantë:
2 x 8W
Ndriçimi:
300 cd / m²
Teknologji të lidhjes:
DLNA, Wi-Fi
Smart TV:
Sistem i zërimit:
Dolby Digital Plus

Si të porosisim në Gjirafa50?

399.50 
Ju kurseni : 30.00   (8%)
369.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky televizor ka rezolucion ULTRA HD (3840 x 2160) katër herë më të madh se rezolucioni Full HD. Ofron saktësi të përsosur pamjesh të detajuara dhe shumëngjyrëshe nga një gamë e gjerë hijesh të ndriçuara dhe të errëta. Përmes funksionit Micro Dimming fotografia e televizorit analizohet në rreth njëqind zona të ndara për ambientimin e ndriçimit. Cilësia e pamjes është veçanërisht e përmirësuar për ofrimin e një përvoje unike edhe në errësirë. Ndërsa përmes Picture Performance Index (PPI) ju keni çasje në rezolucion, kontrast, ngjyra, lëvizje dhe gjithë ekranin. Kjo seri kombinon teknologji të avancuar të pamjeve (4K-UHD, HDR, Micro Dimming dhe panel 10-bit) për arritjen e PPI 1200. Një tjetër veçori e rëndësishme është edhe cilësia e lartë e zërit e cila mundësohet nga Dolby Audio surround. Përmes këtyre karakteristikave argëtimi juaj është i plotë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
2 x 8W
Formati i imazhit:
16:9
Garancioni:
1 vit
Gjerësia mm:
1105
HDR:
Klasa e efiçencës:
A+
Konektorë:
CI+, port dalës optik, jack, LAN
Konsumi maksimal:
110W
Lartësia mm:
700
Lloji i ekranit:
LED, LCD
Madhësia:
50
Marrës të integruar:
DVB-C, DVB-S2, DBV-T2
Mbështet VESA:
200x200
Ndriçimi:
300 cd / m²
Ngjyra:
E zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve USB:
2
Pesha kg:
9.6
Prodhuesi:
TCL
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Sistem i zërimit:
Dolby Digital Plus
Smart TV:
Teknologji të lidhjes:
DLNA, Wi-Fi
Trashësia mm:
241

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE