Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Toner për printer HP CF244A no. 44A, i zi

Kodi i produktit:
240859
Aksesorë origjinal:
EAN:
190781977902
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro M15w, HP LaserJet Pro M28a, HP LaserJet Pro M28w
Kodi i prodhuesit:
CF244A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP CF244A është toner i printerit me ngjyrë të zezë i cili ju mundëson të printoni me kualitet të lartë dhe me konsistencë afatgjate. Toneri është i përshtatur për printerët HP LaserJet Pro M25a, HP LaserJet Pro M28w, HP LaserJet Pro M28a dhe HP LaserJet Pro M28w.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
190781977902
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro M15a, HP LaserJet Pro M15w, HP LaserJet Pro M28a, HP LaserJet Pro M28w
Kodi i prodhuesit:
CF244A
Lansuar:
24. 7. 2018
Lloji i pajisjes:
Toner
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/1000
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Toner për printer HP CF244A no. 44A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE