Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Transmetues Google Chromecast 3, i zi

Kodi i produktit:
248058
EAN:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Transmetues nga Google Chromecast 3 është pajisje që mundëson shikime të videove, qofshin ato në telefonin tuaj apo në Internet, nga pajisjet e ndryshme teknologjike në ekran më të madh në TV tuaj me kualitet Full HD dhe me rezolucion 1080p në 60 fps. Ky mjet përmban dizajn unik me ndërlidhje micro USB, HDMI dhe WiFi 2.4 dhe 5 GHz. E mira e kësaj pajisje është fakti që lidhet me sistem operativ Android, iOS, Mac dhe Windows.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
842776106445
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
HDMI:
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësia [mm]:
13,8
Mbështetje për teknologji pa kabllo:
802.11ac
Pesha [g]:
40
Prodhuesi:
Google
Trashësia [mm]:
52
WiFi:
WiFi të integruar: :

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE