Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tripod Rollei, i zi

Kodi i produktit:
236881
EAN:
4048805207978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
27
Kodi i prodhuesit:
20797
Lansuar:
19. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një tripod i lëvizshëm, fleksibil dhe elegant që ju lejon të kapni imazhe në çdo ambient. Falë formës të thjeshtë të bazës, stabiliteti të lartë është i siguruar pavarësisht nga terreni përreth. Ju do ta vlerësoni sidomos kur merrni fotografi në natyrë ose fotografoni peisazhe. Gjithashtu mund të ju ndihmoj në shtëpi, në festime të ndryshme me familjen ose miqtë. Ky tripod ju lejon të vendosni pajisjen në pozicione dhe kënde të ndryshme për përdorimin dritës dhe krijimin e fotove të përkryera. Falë ndërtimit të lehtë prej aluminit, tripodi ka një peshë të vogël, që lejon ta barni kudo nëpër udhëtime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805207978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
27
Kodi i prodhuesit:
20797
Lansuar:
19. 5. 2018
Lartësia minimale [cm]:
10
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
1
Pesha [kg]:
0,16
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE