Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Rollei Stativ Compact Traveler Star S1, zezë

Kodi i produktit:
236882
EAN:
4048805208371
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
125
Kodi i prodhuesit:
20837
Lansuar:
19. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tripodët janë zgjidhja ideale për fotografët në mënyrë që shkrepin fotografi të mira në fushë, në lëvizje, dhe pavarësisht nga kushtet rrethuese. Falë ndërtimit të saj prej alumini dhe peshës së ulët, është shumë e lehtë për tu përdoret dhe do t'ju bëjë shoqëri në çdo aventurë. Përkundër përmasave të tij të vogla, karakterizohet nga një ndërtim dhe qëndrueshmëri të madhe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4048805208371
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
125
Kodi i prodhuesit:
20837
Lansuar:
19. 5. 2018
Lartësia minimale [cm]:
38.5
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
2
Pesha [kg]:
0,57
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE