Video lojë FIFA 19 - Legacy Edition (Xbox 360)

Kodi i produktit:
238538
EAN:
5030945121930
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
23. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030945121930
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3+
Lansuar:
23. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Sport
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
X360
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Video lojë FIFA 19 - Legacy Edition (Xbox 360) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE