Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Wolfenstein: Youngblood (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
238578
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
23. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 
Ju kurseni : 16.00   (29%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmbajtja Deluxe ofron: - Loja Wolfenstein: Youngblood - Buddy Pass - fto një mik dhe luajë me të në bashkëpunim - Cyborg Skin Pack Videolojerat Wolfenstein ofrojne rritje të nivelit tuaj, plotësimin e misioneve dhe zhbllokimin e aftësive të reja, zgjerimet të armëve, mjeteve, kozmetikës, dhe ofron më shumë mundesi për të zgjeruar stilin tuaj të lojës.Tipi i licenës së kësaj loje është Box. Kategoria e moshave: 18.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
23. 6. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bethesda Softworks
Ueb-i i prodhuesit:
Bethsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Video lojë Wolfenstein: Youngblood (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE