Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Assassin's Creed: Rogue - Remastered (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
230535
EAN:
3307216044673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
9. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 5.00   (13%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Assasin’s Creed: Rogue iu dërgon në mesin e shekullit të 18-të gjatë Luftës së Shtatëvjeçarëve. Lufta që çoj Francën në probleme financiare të mëdha, fundi i së cilës solli një revolucion. Ju do të vizitoni veriun e ngrirë të Atlantikut, luginën e Appalachian në lindje të SHBA dhe Nju Jorkut. Ndryshimi më i madh në Rogue është personazhi kryesor, i cili iu ofron një vështrim nga ana e errët e serisë Creed Assassins. Këtë herë ju luani si Templar me emrin Shay Patrick Cormac, i cili përjeton tradhëti vëllazërore dhe bëhet një gjahtar i tmerrshëm vrasës. Në përgjithësi, ju do të keni një shumëllojshmëri të detyra, një mjedis të lojrave interesante dhe zhvillimin gradual të karakterit tuaj. Loja është e dizajnuar për platformën Xbox ONE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307216044673
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
9. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Video lojë Assassin's Creed: Rogue - Remastered (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE