Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Code Vein (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
236037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Code Vein Xbox ONE është videolojë me perspektivë të personit të tretë në të cilin do të gjindeni në rolin e Revenant-it. Misioni yt është të zbulosh kujtimet e humbura dhe t'i ikësh realitetit të ri dhe të çmendur. Në botën e Code Vein rreziku gjindet në të gjitha anët dhe është i stërmbushur me kundërshtar, të mëdhenj e të vegjël, që do të vëjnë në sprovë aftësitë tuaja luftarake.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Video lojë Code Vein (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE