Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Final Fantasy XV - Royal Edition (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
230541
EAN:
5021290080669
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
8. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 
Ju kurseni : 10.00   (14%)
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmbajtja: - Loja Final Fantasy XV - Të gjitha përmbajtjet digjitale - Elemente të reja të lojës - Mbështjellës i dyanshëm nga artisti legjendar Yoshitak Aman Hyni në botën e fantazisë me Final Fantasy XV dhe përjetoni një avanenturë epike me beteje spektakulare. Ju jeni Noctis, Princi i mbretërisë Lucis, dhe detyra jote është çlirimi i vendlindjes nga Garda Perandorake. Miqtë tuaj do t'ju bashkangjiten në këtë udhëtim. Do të takoni përbindësha, armiq të rrezikshëm por edhe personazhe interesante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5021290080669
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Lansuar:
8. 4. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Square Enix
Ueb-i i prodhuesit:
Square-enix-usa.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Video lojë Final Fantasy XV - Royal Edition (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE